تولید انواع جامبوبگ نو

پارچه جامبوبگ از دو نوع ماده از خانواده پلی پروپیلن ترموپلاست ساخته میشود که پلی پروپیلن ترموپلاست در سال 1945 برای اولین بار از فراوردهای نفتی تولید شده است. پلی پروپیلن از ارزانترین و محکمترین مواد این خانواده است که از آن امروزه در دنیا برای بافت پارچه جامبوبگ، گونی و… مورد استفاده قرار میگیرد. این ماده بخاطر خواص بالا و قیمت مناسب جهت تولید از جایگاه و اعتبار خوبی در دنیای تولید کیسه جامبوبگها برخوردار است.

دو نوع اصلی پلی پروپیلن شامل:

 1. همو پلیمر
 2. دکو پلیمر

پارچه پلی پروپیلن چقدر قوی است؟

این ماده در برابر بسیاری از حلال های آلی: اسیدها، قلیاها از مقاومت خوبی برخوردار است. با این حال درمقابل اسید های اکسید کننده، هیدروکربن های کلر، آروماتیک مقاومت خوبی ندارد. از مقاومت کششی خوبی در مقایسه باسیاری از مواد برخوردارهستند.

جامبوبگ چیست و انواع جامبوبگها کدام است؟

جامبوبگها جعبه ای پارچه ای از خانواده پلی پروپیلن است. که جهت جابه جایی انواع وسائل، مواد اولیه، مواد تولیدی مورد استفاده قرار میگیرد.

پارچه جامبوبگ

پارچه جهت تولید جامبوبگها بر اساس وزن پارچه در هر متر مربع شناخته میشود.که معمولی ترین آن ها از gm135 شروع شده و تا 225gm ادامه دارد.

این پارچه ها قابلیت ضد آب شدن را دارا میباشند که در اصطلاح پارچه لمیت خوانده میشود و برای اینکه در مقابل نور خورشید مقاومت خوبی داشته باشند. از 3 الی 4 درصد مواد یووعی در تولید این پارچه ها استفاده می شود.

تقسیم بندی انواع جامبوبگها

 • تقسیم بندی از نظر ابعاد
 • تقسیم بندی از نظر وزن بار
 • تقسیم بندی از نظر پارچه تولیدی
 • تقسیم بندی از نظر سروته جامبوبگ
 • تقسیم بندی از نظر دوخت

تقسیم بندی از نظر نوع استفاده:

 1. جامبوبگ مواد پتروشیمی
 2. جامبوبگ مواد اولیه معدنی
 3. جامبوبگ مواد زغال سنگی
 4. جامبوبگ قیر
 5. جامبوبگها مایعات که این شرکت تنها تولید کننده این نمونه از جامبوبگها در ایران در ابعاد مختلف تا تناژ 22 تن مایعات

دسته جامبوبگها

این دسته ها که از مواد پلی پروپیلن بافته میشود.به دو نوع تقسیم می شود.

انواع دسته:

 1. تقسیم از نظر عرض تسمه
 2. تقسیم از نظر وزن هر متر تسمه

متداول ترین مشکل هایی که امروزه در ساخت جامبوبگها از تسمه استفاده میگردد به سه دسته تقسیم میشود:

 • 2 دسته
 • 4 دسته
 • 8 دسته

که این شرکت توانایی تولید جامبوبگها با انواع این دسته ها و طبق سفارش و نیاز مشتری محترم را دارا می باشد. این شرکت در جهت حفظ محیط زیست و کمک به کم شدن زباله ها در خصوص خرید فروش جامبوبگهای دست دوم نیز فعالیت میکند و آماده همکاری با مشتریان عزیز می باشد.